Vaše recenze

Šárka Dospělová

Zakoupili jsme tuto pekárnu mamince k 60 narozeninám, maminka velmi ráda peče kynuté buchty, koláče, jenže vypracovat těsto ručně je dost fuška. Nejdřív nám mamka nevěřila, že těsto z pekárny může být stejné, jako ručně zpracované,ale sama se přesvědčila,že těsto nemá chybu.Koláčky byly vynikající :-)a s poloviční námahou.I z prvního chleba byla maminka unešená, povedl se a odpadla cesta do obchodu za čerstvým pečivem.Sama uvažuji o koupi této pekárny. Doporučuji, jako dárek určitě potěší.


Erika Pokorná

Zakoupila jsem novou pekárnu Duplica Vital, mám doma syna s celiakií,kdo se s touto poruchou trávení setkal, ví jak je výběr potravin omezený a pečení pečiva bez mouky obtížné. Upekli jsme první bezlepkový chlebíček, povedl se. Oceňuji dělenou nádobu, protože toto pečivo nelze dlouhou dobu uchovávat, je výhodnější menší chléb, dají se  péct 2 druhy chleba. Pekárna mi také ušetří práci a čas při přípravě kynutého těsta na cokoli (buchty, langoše).Vřele doporučuji, podle mě je tato pekárna velmi dobrá investice.


Jitka  Medunová

Již před časem jsem zauvažovala  o koupi pekárny, bylo mi doporučeno  počkat na novinku ETA Duplica Vital.Mám tuto pekárnu teprve 2 dny, ale předčila moje očekávání. Jsem zastánkyní zdravé výživy, vyrobit domácí kvásek není jednoduché, tato pekárna by toto měla zvládnout (zatím jsem nezkoušela). Pekla jsem v  programu Vital, mám spoustu svých receptů, které vyžadují vlastní nastavení časů, což jiné pekárny neumožňují. Clebíček byl vynikající. Teď pro mě začíná to pravé zdravvé kouzlení v kuchyni. Moc se těším, až vyzkouším, co všechno pekárna umí(třeba domácí jogurt) Doporučuji!!!


Jakub Chovanec

Zdravím autora této fantastické pekárny Otu Reisse a moc děkuji, že jsem měl možnost se od něho naučit ten nejlepší chleba na světě. Na jeho kurzu jsem se poprvé seznámil i s výrobou fantastických sýrů, sladů i jogurtů bez použití chemických přísad. Pracuji totiž s podobnou pekárnou od něj už asi 2 roky (ne ale tak hezkou a levnou jako je tahle) a zjišťuji, že mi nestačí. Vyrábíme v ní již tolik potravin, že si musíme pořídit ještě jednu. Je to dnes už nejpoužívanější kuchyňský spotřebič u nás doma!


Napište nám Vaši recenzi

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.